İddaa Tahminleri 12 Mayıs 2020

İddaa_Tahminleri_12_Mayıs_2020
İddaa_Tahminleri_12_Mayıs_2020

İddaa Tahminleri 12 Mayıs 2020 yorumlarını okumadan kupon yapmayın. Tüm maçlarla ilgili detaylı analizler, son bilgler sizler için hazırlandı.

İddaa Tahminleri 12 Mayıs 2020

ICE Warriors – Rockets

İki ekip arasında oynanan son 5 maçın 3’ü eşitlikle tamamlandı. Son dönemde birbirlerine denk ve çekişmeli mücadeleler izlettiler. Bu sebepten dola

Şu anda form durumu olarak War Foxes’in daha iyi durumda olduğunu söyleyebiliriz. Son 10 maçta 7 galibiyet aldılar. Taraf bahsinde War Foxes ağır basıyor. Diğer yandan iki ekip arasındaki son 3 mücadele de 5.5 gol altında tamamlandı. Gol bahsi olarak da alt seçeneği denenebilir.

Armored Fighters – Sickle And Hammer

İki ekip arasında oynanan son 3 mücadele eşitlikle tamamlandı. İki ekip de güç olarak birbirine denkler. Beraberlik bahsi denenebilir. Gol bahsi olarak da 5.5 üst seçeneği ideal.

Kings Town – Reactivatory

Kings Town formda son 3 maçlarını kazandılar. Reactivatory ise son 3 maçından mağlubiyetle ayrıldı. Form olarak daha iyi seviyede olan Kings Town’un kazanacağını düşünüyorum.

Torpedo Belaz Zhodino – FC Gorodeya

Slavia Mozyr deplasmanından da 1 puanla dönen Torpedo katı defansif anlayışıyla ligde 3.lüğe kadar yükselirken, önceki maçta yaşanan çılgın 4-1’lik Fc Minsk ilk yarısı dışında diğer maçları hep düşük skorlarla neticelendi. Nisan ayında üst üste 3 maç kazanarak çıkışa geçen Gorodeya ise son maçlarında da oyun olarak üstün olan taraftı ama bunu galibiyete çeviremeyerek iki maçtan beraberliklerle ayrıldı.

Aynı oyun anlayışına sahip iki taraftan, oynadıkları 8’er maçta ev sahibinin 7, konuk takımın tüm maçları 2,5 altında sonuçlanmışken yüksek bir skor çıkarsa büyük bir sürpiz olur.

Matveev, Igor – Ovchinnikov, Andrey

Matveev dün sakin bir gün geçirirken oynadığı 4 maçın yarısını kazanmıştı. Kaybettiği rakipleri de iyi oyunculardı. Hücum tarzını beğendiğim bir oyuncu özellikle forehand vuruşlarıyla etkili oluyor. Fakat savunması hücumu kadar etkili değil. Ovchinnikov ise oynadığı son 8 maçta 5 mağlubiyet almıştı. Agresif bir oyuncu genelde forehand kullanırken backhand vuruşları zayıf. Savunması da pek güven vermiyor.

Glazun, Evgeniy – Smirnov, Igor

Ligin yeni isimlerinden Glazun yoğun bir fikstürden geçiyor. İki günde çıktığı 11 maçta 6 mağlubiyet aldı. Smirnov ise dün 7 maça çıkarken bunların 4’ünde sahadan galibiyetle ayrılan taraf olmuştu. Hücumu seven bir oyuncu. Özellikle forehand vuruşlarıyla rakiplerini zorluyor. Bugün de Glazun karşısında hücumda hata yapmazsa kazanır.

Petrov, Aleksandr – Ilyukhin, Evgeniy

Son günlerin formda isimlerinden olan Petrov oynadığı son 8 maçın 6’sını kazanmayı başarmıştı. Genç oyuncu sakin kalıp savunmadan taviz vermeden rakiplerinin açıklarını kollayan bir tarza sahip. İlyukhin ise dün 4 maça çıkarken bunların 2’sini kazandı. O da savunmaya öncelik veren bir isim. Ancak Petrov karşısında iyi bir görüntü sergilemiyor. İki oyuncu arasında oynanan son 23 maçın 22’sini kazanmış olan Petrov rakibi karşısında üstünlüğünü bugün de sürdürür.

Matveev, Igor – Trushkin, Anatoly

Trushkin son günlerde çok kötü bir görüntü sergiliyor. Oynadığı son 10 maçta sadece 1 defa kazanabildi. Savunmada sorunlar yaşıyor. Matveev ise dün sakin bir gün geçirirken oynadığı 4 maçın yarısını kazanmıştı. Kaybettiği rakipleri de iyi oyunculardı. Hücum tarzını beğendiğim bir oyuncu özellikle forehand vuruşlarıyla etkili oluyor. Fakat savunması hücumu kadar etkili değil. Trushkin bu kadar formsuzkeb Matveev galibiyeti denememek için bir sebep görmüyorum.

Safonov, Vladimir – Merkushin, Yuriy

Safonov oynadığı son 15 maçta sadece 2 defa kazanabildi kötü gidişini engelleyebilmiş değil. Merkushin ise dönemde iyi olan bir oyuncu. Merkushin ise oynadığı son 8 maçın 4’ünü kazanabilmişti. Hücumda forehand vuruşlarıyla etkili olurken savunmada çok başarılı olamasa da kerşısında onu çok zorlayacak bir rakip yok. Merkushin bugün Safonov karşısında galibiyete yakın taraf.

Andreev, Danila – Vladimirovich Vahnin, Geo

Andreev oynadığı son 10 maçın 8’ini kazanmıştı. Genel olarak iyi bir performans sergiliyor. Vahnin ise serbest düşüşte desek yanlış olmaz. Oynadığı son 10 maçın tamamını kaybetti. Herhangi bir şekilde umut vaad etmiyor. Zaten iki oyuncu arasında oynanan son 10 maçın tamamını da Andreev kazanmıştı. Bugün de rahat kazanması gerekiyor.

Troyanov, Yaroslav – Kirilenko, Andrey

Troyanov dünden beri 4 maça çıkarken bunların 3’ünü kazanmış ve böylece oynadığı son 10 maçta 8 galibiyet elde etmiş oldu. Kirilenko ise dünü 4’te 3’le kapatmış ve son 10 maçta 6 galibiyet elde etmişti. Oyun olarak birbirleri arasında bariz bir fark yok. Zorlu geçmesini beklediğim mücadelede daha iyi hücum ettiğini düşündüğüm Troyanov bir adım öne çıkan isim. Alternatif olarak canlı iddaa da toplam set sayısı 4 veya 5 denenebilir.

İddaa Tahminleri 12 Mayıs 2020 ,iddaa tahminleri bir gün değil her gün sitemizde. Betnis‘te yer alan yüksek oranlı maçların geniş analizleri için bizleri takip etmeyi unutmayın.

İddaa_Tahminleri_12_Mayıs_2020
İddaa_Tahminleri_12_Mayıs_2020