İddaa Tahminleri 13 Kasım Cuma 2020

İddaa_Tahminleri_13_Kasım_Cuma_2020
İddaa_Tahminleri_13_Kasım_Cuma_2020

İddaa Tahminleri 13 Kasım Cuma 2020 yorumlarını okumadan kupon yapmayın. Tüm maçlarla ilgili detaylı analizler, son bilgler sizler için hazırlandı.

İddaa Tahminleri 13 Kasım Cuma 2020

Bazilevsky, Vitaly – Kolesnikov, Dmitriy

Oynadığı son 12 maçın 9’unu kazanan Bazilevsky formunu artırmış durumda. Hücumda hem forehand hem de backhand vuruşlarıyla etkili olan oyuncu savunmada çok iyi olmasa da hareketli bir oyun tarzına sahip. Genç oyuncu Kolesnikov ise bu ay çıktığı 12 maçın 8’ini kaybetmişti. Bu ay onun için işler pek iyi gitmiyor. Zaten son maçına 10 gün önce çıkmıştı. Hem formsuz hem de maç temposundan uzak. Bu yüzden Bazilevsky tarafında olacağım.

Ilyukhin, Evgeniy – Sayanov, Denis

Son 8 maçının 7’sini kaybeden İlyukhin için bu ay da işler pek yolunda gitmiyor. Daha çok savunmada kalan oyuncu rakiplerinin hata yapmasını bekliyor. Karşılama savunmasında genelde backhand kesme tekniğini deniyor. Sayanov ise oynadığı son 10 maçta 7 galibiyet almayı başarmıştı. Savunma tekniği çok iyi olmasa da hücumdaki üretkenliği sayesinde maçlarını kazanabiliyor. İkili arasında oynanan maçlarda Sayanov’un üstünlüğü bulunuyor. Bu mücadelede de rakibine karşı üstünlüğünü sürdüreceğini düşünüyorum.

Merzlikin, Dmitry – Elistratov, Igor

Oynadığı son 10 maçın 8’ini kazanan Elistratov formunu sürdürmeye devam ediyor. Hücumda etkili oyunuyla rakiplerini zorlayan oyuncu savunmayı da elden bırakmıyor. Oynadığı son 10 maçın 7’sini kaybeden Merzlikin ise rakibinin aksine formsuz bir dönemden geçiyor. Hücumda bir şekilde üretken olsa da savunmada verdiği açıkları önleyemediği için istediği sonuçları alamıyor. Bu mücadelede de Elistratov’un iyi oyunu karşısında kazanma şansını düşük görüyorum.

Balakin, Dmitriy – Minkov, Miroslav

Balakin’in son maçlarda biraz daha toparlanmaya çalıştığını görüyoruz fakat hala eski ritminden uzak. Hücumda forehand vuruşlarıyla etkili olan oyuncu savunmada daha sağlam olmak zorunda. Tecrübeli oyuncu Minkov da rakibi gibi eski ritminden uzak bir oyuncu. Tecrübeli oyuncu savunmada zorlansa da hücumda bir şekilde üretken olabiliyor. Bu karşılaşmada daha kırılgan bir yapıya sahip olduğu için Minkov’un kaybedeceğini düşünüyorum.