İddaa Tahminleri 11 Mayıs 2020

İddaa_Tahminleri_11_Mayıs_2020
İddaa_Tahminleri_11_Mayıs_2020

İddaa Tahminleri 11 Mayıs 2020 yorumlarını okumadan kupon yapmayın. Tüm maçlarla ilgili detaylı analizler, son bilgler sizler için hazırlandı.

İddaa Tahminleri 11 Mayıs 2020

Lokomotiv Gomel – FC Nfk Minsk

Ligde 7’şer puanı bulunan iki takımın karşılaşması. Lokomotiv ev sahibi avantajı ile bir adım önde olsa da kendi gibi sezona iyi başlayan bir rakip var karşısında. İki takım da golcü ekipler, gol bahsine yönelmek en makul seçenek. 2.5 gol üstü tercihim.

Lokomotiv Gomel – FC Nfk Minsk

Aynı puana sahip iki takımın mücadelesinde ev sahibi olan taraf biraz daha avantajlı. Fakat konuk ekibin kadro kalitesi ve güç dengesi anlamında rakibinden eksiği yok. Taraf bahsinin dışına çıkarak iki takımın golcü kimliklerini ön plana almak şart. Gollü bir mücadele bekliyorum. Tavsiyem, 2,5 gol üstü bahsi olacak.

Hammers – SIX Trolls

İki ekip arasında oynanan son 5 maçın 4’ünü Hammers kazanarak rakibine karşı bir üstünlük kurdu. Genel form durumu olarak da Hammers rakibinden şu anda daha iyi durumda. Taraf bahsinde Hammers tarafında kalınması gerektiğini düşünüyorum. Gol bahsi olarak da tercihim 5.5 üst seçeneği.

ICE Gang – Moscow Eshelon

İki ekip arasında bir denge söz konusu. Son 5 karşılaşmalarının 3’ü eşitlikle tamamlandı. Bu karşılaşmada da yine bir dengenin olacağını düşünüyorum. Beraberlik ve 5.5 alt bahisleri mücadele için ideal seçimler.

WAR Foxes – Rockets

Rockets formsuz bir dönemden geçmekte. Son 10 maçta 2 kez kazanabildiler. Rakibine karşı da son 2 maçta boyun eğdiler. Rakibine oranla daha iyi durumda olan Foxes galibiyetini öneriyorum.

Steel Boars – Four Ronin

İki ekip arasında oynanan son 10 maçta Steel Boars hiç galip gelemedi. Ronin, söz konusu maçlarda 6 galibiyet alırken, 4 maç da eşitlikle tamamlandı. Rakibine karşı şansı tutan Ronin’in bu karşılaşmayı da kazanacağını düşünüyorum.

Reactivatory – Kings Town

Bu karşılaşma ile birlikte iki ekip de bugünkü dördüncü maçlarına çıkmış olacaklar. İki ekipten de yorgunluk belirtileri gözlemlemek mümkün. Bundan dolayı da mücadelede çok fazla skor çıkacağını düşünmüyorum.

Armored Fighters – Sickle And Hammer

İki ekibin son dönemdeki maçları skor olarak birbirine çok yakın tamamlandı. İki ekip arasında bir denge söz konusu. Sürprizciler için berberlik seçeneği ideal. Gol bahsi olarak tercihim 5.5 alt seçeneğinden yana.

Merkushin, Yuriy – Kirilenko, Andrey

Merkushin 1 haftalık aranın ardından iki gün önce lige geri döndü. Ve bu iki günde çıktığı 8 maçta sadece 1 defa kazanabildi. Kirilenko ise dün 9 maça çıkarken bunların 6’sını kazandı. Rakibine göre daha iyi bir görüntü veriyor. İki oyuncu son iki günde 2 defa karşılaşırken bu maçların tamamını Kirilenko kazanmıştı. Bugün de kazanır.

Petrov, Aleksandr – Ilyukhin, Evgeniy

Genç Petrov dün güne oynadığı son 9 maçın tamamını kazanarak başlamıştı fakat dün o ritmini kaybetti ve 4 maçtan 1 galibiyet alabildi. Genelde backhand kesme vuruşları ile sakin oynayıp rakiplerini hataya sürükleyen bir oyun tarzı var. İlyukhin ise dün oynadığı 4 maçın tamamını kazanarak kendisi için iyi bir gün geçirdi. Fakat Petrov karşısında şansı pek tutmuyor. İki oyuncu arasında oynanan son 20 maçta İlyukhin sadece 1 defa kazanabilmişti. Petrov rakibi karşısında üstünlüğünü bugün de sürdürür.

Ilyukhin, Evgeniy – Nemashkalo, Vladimir

İlyukhin dün oynadığı 4 maçın tamamını kazanarak kendisi için iyi bir gün geçirdi. Savunması hücumundan daha iyi olan bir oyuncu. Dün oynadığı 8 maçın 3’ünü kazanabilen Nemashkalo inişli çıkışlı bir performans sergilemeye devam ediyor. Kazandığı maçlarda da zorlanmış ve 5.setlerde kazanmıştı. Daha iyi durumda olduğunu düşündüğüm İlyukhin kazanabilir.

Kirilenko, Andrey – Bazilevsky, Vitaly

Bazilevsky dün oynadığı 8 maçın 6’sını kazanarak iyi bir görüntü sergiledi. Hücumu seven oyuncu zaman zaman risk alarak oynuyor. Kirilenko ise dün 9 maça çıkarken bunların 6’sını kazandı. Ancak ikili arasında oynanan son 10 maçın 8’inde Bazilevsky karşısında mağlubiyetle ayrıldı. Bu durumda Bazilevsky’nin bugün de galibiyete yakın taraf olduğunu düşünüyorum.

İddaa Tahminleri 11 Mayıs 2020 ,iddaa tahminleri bir gün değil her gün sitemizde. Betnis‘te yer alan yüksek oranlı maçların geniş analizleri için bizleri takip etmeyi unutmayın.

İddaa_Tahminleri_11_Mayıs_2020
İddaa_Tahminleri_11_Mayıs_2020