İddaa Tahminleri 05.05.2020

İddaa_Tahminleri_05_05_2020
İddaa_Tahminleri_05_05_2020

İddaa Tahminleri 05.05.2020 yorumlarını okumadan kupon yapmayın. Tüm maçlarla ilgili detaylı analizler, son bilgler sizler için hazırlandı.

İddaa Tahminleri 05.05.2020

Ahal FC – FC Energetik Türkmenbasy

Ahal, Altyn’ın ligdeki en ciddi rakibi. Hiç şampiyonlukları yok fakat son 3 yılı şampiyon Altyn’ın hemen ensesinde tamamladılar. Bu sezona da fırtına gibi girip 4’te 4 yapmışlardı. Son maçta ise ezeli ve direkt rakipleri Altyn’a 2-1 kaybederek ilk yenilgilerini aldılar. O maçta ilk kez gol(ler) yediklerini de not düşmek gerek. Yine de bu eksik maçı kazanmaları önemli zira zirvede 3 puanlık avantajları söz konusu olacak. Energetik ise tam tersi sezona kötü başlamıştı.

Tek galibiyetleri Nebitçi deplasmanındaydı. Fakat şunu da unutmamak gerek ki koronavirüs sebebiyle ara verildikten sonra toparlandılar. Sahip oldukları 5 puanın 4’ünü lige tekrar başladıktan sonra aldılar ki bunun 1’i de ligin en iyisi Altyn’a karşıydı. Zaten önceki yıllarda da kayda değer performansları olan bu takımın toparlanışı Ahal’i zorlayabilir kısacası. Ahal favori ama bu orandan riske etmek mantıklı değil. Handikap tercihi de takım performansları özelinde çok riskli. Hatta ben konuk takımın 2 fark yememesine daha yakınım. Ayrıca 3.5 alt tercihi de hiç fena durmuyor.

Ulsan Hora-I – Sangju Sangmu Phoenix

Geçtiğimiz yıl normal sezonu lider bitiren ancak şampiyonluk turunda şampiyonluğu kıl payı kaçıran Ulsan bu sezon yine iyi bir kadroyla mücadele edecek gibi görünüyor. Rakip Sangju’da ise kadroda yabancı oyuncu görünmüyor. Ulsan Hora tecrübe ve kalite farkıyla sezona galibiyetle başlar.

Shagarov, Oleg – Ivanov, Valery

Shagarov dünden beri oynadığı 8 maçın 5’ini kazanabildi. Hücumu seven oyuncunun savunması hücumu kadar etkili değil. Hücumu sırasında rakibinden gelen beklenmedik karşılaşmalar karşısında zorlanabiliyor. İvanov ise oynadığı son 11 maçın 9’unu kazanmış durumda. Savunması rakibine göre daha iyi ve hücumda da fena değil. İki oyuncu arasında oynanan son 10 maçın 8’ini kazanmış olan İvanov’un bugün de kazanacağını düşünüyorum.

Novikov, Ilya – Ermilov, Aleksey

Novikov dün sakin bir gün geçirirken oynadığı 4 maçın 3’ünü kaybetti. Backhand vuruşlarıyla da etkili olabilen oyuncu savunmada ise çok iyi olmayan bir performans sergiliyor. Ermilov ise dünden bugüne 8 maça çıkarken bunların 6’sını kaybetti. Tekniği çok iyi olmayan bir oyuncu. İyi hücum eden rakipler karşısında zorlanıyor. İki oyuncu arasında çok bir fark yok ancak tekniğinin daha iyi olduğunu düşündüğüm Novikov’u bir adım önde görüyorum.

Glazun, Evgeniy – Smirnov, Igor

Smirnov iyi giden performansını son 2 günde oynadığı maçlarla yitirmiş durumda. Bugün ise çıktığı 3 maçın 1’ini kazanabildi. Hücumu seven oyuncu genelde forehand vuruşlarıyla etkili oluyor, fakat savunması çok iyi değil. Glazun ise lige bugün katılıyor. En son maçını 22 martta yapmıştı. O zamandan beri biraz paslanmış olabilir. Smirnov lige yeni katılacak ısınamamış rakibi karşısında kötü gidişine dur diyebilir.

Betnis Giriş İçin Tıkla

Matveev, Igor – Homutov, Serguei

Dün oynadığı 8 maçın 7’sini kazanan Matveev iyi durumda. Forehand vuruşlarıyla gayet başarılı hücum ederek rakiplerini zorluyor. Homutov ise dün çıktığı 8 maçta 6 mağlubiyet aldı. Genel olarak da çok iyi bir performans sergilediğini söyleyemeyiz. İki oyuncu daha önce 15 defa karşı karşıya gelirken bu maçların 12’sini Matveev kazanmıştı. Daha iyi olan Matveev bugün de rakibine karşı üstünlüğünü sürdürür.

Smirnov, Igor – Ivanov, Valery

Smirnov iyi giden performansını son 2 günde oynadığı maçlarla yitirmiş durumda. Dünden bugüne oynadığı 8 maçta sadece 2 defa kazanabildi. Hücumda iyi oynayarak maçları kazanabilen bir isimdi ancak hücum performansı da düşüş gösteriyor. İvanov ise oynadığı son 11 maçın 9’unu kazandı. Savunması rakibine göre daha iyi ve mevcut durumda hücum anlamında da Smirnov’un pek gerisinde değil gibi. Bu yüzden daha formda olan İvanov’un kazanması sürpriz olmaz.

Arutiunyan, Artem – Yanshaev, Alexey

Arutiunyan oynadığı son 10 maçın tamamını kazanarak dünden bugüne müthiş bir çıkış yaptı. Zaten kaliteli bir oyuncuydu şuan da oldukça formda. Yanshaev ise rakibinin aksine formsuz bir dönemden geçiyor. Oynadığı son 10 maçta sadece 2 defa kazanabildi. Genelde savunmasının iyi olması sayesinde galibiyetler alabiliyordu. Ancak bugün oldukça formda olan Arutiunyan karşısında savunması ne kadar dayanacak merak ediyorum. Eğer hücumda basit hatalar yapmazsa Arutiunyan bu maçı kazanır.

İddaa Tahminleri 05.05.2020 ,iddaa tahminleri bir gün değil her gün sitemizde. Betniste yer alan yüksek oranlı maçların geniş analizleri için bizleri takip etmeyi unutmayın.

 

İddaa_Tahminleri_05_05_2020
İddaa_Tahminleri_05_05_2020