Cepbank Nedir ? Cepbank Bonusu

Cep bank Nedir ? Cepbank Bonusu
Cep bank Nedir ? Cepbank Bonusu

Cepbank Nedir ? Cepbank Bonusu

Betnis Cepbank  nedir ? Cepbank Bonusu cep telefonu bankacılığının kısaltılmış adıdır. Banka hesabınızdan bir cep telefonu numarasına para gönderme işlemidir.
Betnis Cepbank yapılacak kişinin herhangi bir banka hesabının olmasına gerek yoktur.

Banka hesabına ATM (bankamatik), Cepşube, veya İnternet bankacılığı yoluyla giriş yapılır.
Betnise Giriş yaptıktan sonra, para göndermek istediğiniz kişinin, cep telefonu numarası ve göndereceğiniz tutarı girip işlemi tamamlayabilirsiniz.

Bankanız bu kişinin telefonuna, içinde şifre veya referans kodu olan bir sms gönderir.
Betnis Bankanın herhangi bir atm cihazından bu gelen şifre veya referans kodu ile para çekme işlemi yapılabilir.

Sitemize Akbank, Denizbank, Garanti Bankası, İng Bank, İş Bankası, TEB Bankası ve Yapı Kredi.Bankaları aracılığıyla Cepbank yatırımı yapabilirsiniz. Cepbank Nedir? Cepbank Bonusu

Akbank Cepbank İşlemi Nasıl Yapılır?

-İnternet Şubesi Akbank Direkt Üzerinden Gönderme: Cep Telefonuna Para Gönder işlemi ile para göndermek istediğiniz kişinin yalnızca cep telefonu numarasıyla kolayca para gönderebilirsiniz. İşleminizi gerçekleştirebilmeniz için alıcının cep tel numarasını ve göndereceğiniz tutarı girmeniz yeterlidir.
Betnis365

ATM Üzerinden Gönderme: Neo kartınız ile Banka ATM sine giriş yapıp ana menüden Para Transferleri seçeneğini seçtikten sonra Cebe Havale seçeneğini seçiniz.
Betnis Alıcı kişinin Cep telefon numarası ve T.C. kimlik numarasını ve göndermek istediğiniz tutarı giriniz. İşlem tamamlandıktan sonra talep formunu doldurmayı unutmayınız.


Garanti Bankası Cepbank İşlemi Nasıl Yapılır?


Betnis İnternet hesabınıza giriş yaptıktan sonra CepBank menüsü altında CepBank Tanımlamayı seçmeniz yeterli olacaktır. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra Garanti bankası internet veya mobil şube aracılığı ile Ödeme sağlayabilirsiniz.

Para transferleri > Cepbank > Para Gönderme Bu menüde sizden istenilecek olan bilgiler para göndermek istediğiniz telefon numarası ve göndermek istediğiniz miktar olucaktır.
Betnis Bu işlemi tamamladıktan hemen sonra para göndermiş olduğunuz telefon numarasına bankanız tarafından 4 haneli şifre gönderilicek ve işlem tamamlanacaktır. İşlem tamamlandıktan sonra talep formunu doldurmayı unutmayınız.


İNG Bank Cepbank İşlemi Nasıl Yapılır?

-ParaMara Uygulaması Üzerinden Gönderme: Öncelikle ParaMara uygulamasını App Store, Google Play Store veya Windows Store’dan Paramara yazarak ücretsiz olarak akıllı cihazınıza indiriniz.
Betnis


Betnis Bu işlem ile uğraşmak istemiyorsanız, PARAMARA yazıp 2205’e gönderiniz, indirme linki cep telefonunuza gelecektir.
Betnis İster ING Bank müşterisi olun ister olmayın; T.C. Kimlik Numarası ve cep telefonu bilgilerini girdikten sonra 4 haneli şifrenizi belirleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. İşlem tamamlandıktan sonra talep formunu doldurmayı unutmayınız.


İş Bankası Cepbank İşlemi Nasıl Yapılır?

-Internet Şubesi Üzerinden Cebe Havale Internet şubeniz üzerinden Havale bölümüne giriş yapıp Cebe Havale seçenegini seçiniz.
Betnis Alıcı kimlik numarası, alıcı telefon numarası ve tutarı girerek gönderim işleminizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz bu işlemi işbankası kartınız ile ATM üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.
Betnis

-Bankamatik Üzerinden Cebe Havale Hesap sekmesi üzerinden Para transferleri menüsüne giriş yapıp Cebe Havale seçeneğini seçiniz. Alıcı kimlik numarası, alıcı telefon numarası ve tutarı girerek gönderim işleminizi tamamlayınız. İşlem tamamlandıktan sonra talep formunu doldurmayı unutmayınız.
Betnis


Yapıkredi Bankası Cepbank İşlemi Nasıl Yapılır?

İnternet ya da Mobil Şube’ye giriniz. Para Transferleri – Cebe Havale Menüsü’nde para göndermek istediğiniz kişinin cep telefonu numarasını ve göndermek istediğiniz tutarı giriniz. İşlem tamamlandıktan sonra talep formunu doldurmayı unutmayınız.
Betnis

  • Sitemize Cepbank ödeme yöntemi ile minimum 20 TL yatırım yapabilirsiniz.
    Betnis
  • Cepbank işlemlerinde gönderen telefon numarası ve alıcı telefon numarası sizin tarafınızdan belirlenmektedir.