Betnis Akbank Cep cüzdan

Betnis_Akbank_Cepcüzdan
Betnis_Akbank_Cepcüzdan

Betnis bahis sitesinin en popüler yatırım seçeneklerinden birisi cepbank yöntemidir. Farklı bankalar ile bir tanıdğınızın veya ailenizden birisinin telefon numarasını kullanarak güvenli ve hızlı bir şekilde yatırım yapabilirsiniz. Bugün Betnis Akbank cepbank ile nasıl yatırım yapabileceğinizi anlatacağız.

Betnis Akbank Cep Cüzdan

Akbank Direkt Mobil uygulamasını indirdikten sonra Para Transferleri altında Cep telefonuna seçeneğini tıklayarak anında para taransferi gerçekleştirebilirsiniz.

Gönderici, günlük en fazla 500 TL tutarında ve en fazla 2 kez işlem, haftalık en fazla 1.000 TL tutarında ve en fazla 4 kez işlem, aylık en fazla 1.500 TL tutarında ve en fazla 6 kez işlem gerçekleştirebilir.

Alıcı, cep telefonu numarası ve TCKN bazında günlük en fazla 500 TL tutarında ve en fazla 2 kez işlem, haftalık en fazla 1.000 TL tutarında ve en fazla 4 kez işlem, aylık en fazla 1.500 TL tutarında ve en fazla 6 kez para çekebilir.

Müşterilerimiz kendi hesaplarından kendi cep telefonu numaralarına para gönderme işlemi gerçekleştirememektedir.

Gönderilen para, alıcı tarafından 24 saat içinde çekilmezse ya da 3 kere üst üste yanlış tutar veya referans numarası girilerek çekilmeye çalışılırsa, gönderdiğiniz tutar işlem ücreti ile birlikte hesabınıza iade edilir.

Cepbank İşleminden Sonra Ne Yapmalı?

Akbank Cep Cüzdan ile gönderim yaptıktan sonra Betnis hesabınıza giriş yapıp para yatırm yöntemini seçiniz. Orada karşınıza çıkan ekranda gerekli bilgileri doldurup “Para Yatırma” butonuna tıklıyorsunuz. Sonrasında sitenin saha elemanları Akbank ATM’sine giderek vermiş olduğunuz bilgilerle parayı çekiyor ve sitedeki bakiyenize yansıyor. Tüm bu işlemler max. 15 dk içerisinde gerçekleşiyor.

akbank_cepcüzdan
akbank_cepcüzdan

Yatırımınızdan hemen sonra Betnis canlı destek hattına bağlanarak birbirinden özel bonuslardan birisinis seçebilir veya olası kaybınızda kayıp bonusu talep edebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir